Comarch

www.comarch.pl

Comarch to blisko 25-letnia polska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą systemów informatycznych. W tym czasie Comarch sukcesywnie rozszerzał zakres działalności, zdobywając coraz to nowych klientów. Obecnie w firmie powstają projekty z niemal każdego sektora gospodarki, od telekomunikacji, poprzez bankowość, oprogramowanie dla instytucji publicznych, sieci handlowych, małych i średnich przedsiębiorstw, linii lotniczych, placówek medycznych, aż po hardware. Pracownicy zatrudnieni w Comarch mogą więc liczyć na ciągły rozwój, dzięki ciekawym wyzwaniom projektowym. Ponadto firma oferuje m.in. indywidualny plan szkoleniowy, dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych czy prywatną opiekę medyczną.

Comarch to również świetne miejsce na rozpoczęcie kariery w IT. Studentów II-V roku kierunków informatycznych i pokrewnych zapraszamy co roku na 3-miesięczny staż w oddziałach naszej firmy.

Rodzaj zatrudnieniaObszar zatrudnieniaKierunki i rok studiówWymagane dokumenty Języki obceForma rekrutacjiAplikuj na

• Programowanie,
  • Testowanie Oprogramowania,
  • Wdrażanie oprogramowania