credit-agricole-logo

www.credit-agricole.pl

Credit Agricole to międzynarodowy bank o ponad stuletniej tradycji. To dobre miejsce do rozwoju zarówno dla tych , którzy stawiają swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej, jak i tych którzy mają już doświadczenie.
W ciągu roku prowadzimy wiele rekrutacji do różnych obszarów. W naszym banku pracuje około 5000 osób, na ponad 800 różnych stanowiskach. Interesuje Cię praca w IT? Wybierz jedno ze 130 stanowisk w IT i dołącz do naszego 400 osobowego Pionu IT.

Dla studentów mamy dedykowany program rozwojowy Career Ahead oraz staże i praktyki – informacje o aktualnych ofertach znajdziesz na: www.credit-agricole.pl/kariera.

Rodzaj zatrudnieniaObszar zatrudnieniaKierunki i rok studiówWymagane dokumenty Języki obceForma rekrutacjiAplikuj naWynagrodzenie
  • Praktyki
  • Praca

• IT,