credit-suisse-banner

Credit Suisse Wrocław, działające w stolicy Dolnego Śląska od 2007 roku, jest drugim największym biurem banku w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) oraz zatrudnia ponad 4 000 pracowników.

Wrocław, stanowiąc istotną część Credit Suisse, wspiera procesy biznesowe banku w Szwajcarii, regionie EMEA, obu Amerykach oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Biuro zapewnia wsparcie w zakresie bankowości inwestycyjnej i prywatnej, zarządzania operacjami i ryzykiem, przetwarzania transakcji, księgowości i controllingu, usług prawnych i zarządzania zgodnością, HR oraz zarządzania rozwojem infrastruktury i technologii IT.

Credit Suisse Wrocław jest jednym z największych pracodawców w stolicy Dolnego Śląska, oferującym wyjątkowe możliwości rozwoju oraz perspektywę międzynarodowej kariery zarówno absolwentom wyższych uczelni, jak i doświadczonym specjalistom.

• Staż,
  • Praca

• Technology (IT),
  • Risk,
  • Global Markets,
  • Legal&Compliance,
  • Finance,
  • Operations,
  • HR,
  • Wealth Management

Poszukujemy studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów do 6 miesięcy po ukończeniu studiów.

• Informatyka,
  • Finanse,
  • Rachunkowość,
  • Zarządzanie,
  • Filologia germańska,
  • Matematyka,
  • Bankowość,
  • Fizyka

• CV w języku angelskim
  • Dokumenty legalizujące pobyt (w przypadku studentów pochodzących z zagranicy)

• Angielski (min. B2)
  • Niemiecki (mile widziany, w niektórych obszarach)

• Rozmowa rekrutacyjna

Oferujemy 3 miesięczne płatne staże w wymiarze 30-40h czasu pracy w tygodniu. Po pozytywnym ukończeniu programu najlepszym stażystom oferujemy pracę stałą.

3 miesięczne programy:

• Technology Internship
  • Risk Internship
  • Business Internship
  • Operations Internship
  • Finance Internship
  • Global Markets Internship
  • HR, Communications and Branding Internship

Programy rozwoju talentów:

• roczny program w obszarze Legal and Compliance
  • 2 letni program w obszarze Technology

CV wyślij na adres: student.wroclaw@credit-suisse.com