Grupa ERBUD posiada ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji prestiżowych projektów budowlanych. Na polskim rynku jest jedną z pięciu czołowych grup budowlanych. Działalność Grupy realizowana jest w obszarach: budownictwo kubaturowe, inżynieryjno-drogowe, przemysłowe oraz inżynieria i serwis dla przemysłu i energetyki. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach Unii Europejskiej.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra to atut, który pozwala Nam realizować najbardziej złożone projekty. Każdemu z pracowników ERBUD tworzy warunki ciągłego rozwoju, uwzględniając jego doświadczenia, aspiracje i plany.

Filarem polityki rozwoju pracowników jest metodologia 70/20/10, zgodnie z którą 70% wiedzy pochodzi z doświadczenia zdobywanego podczas realizacji zadań na danym stanowisku, 20% zapewnia wsparcie mentorskie przełożonego, 10% to programy szkoleniowe dopasowane do potrzeb każdego pracownika.

• Praktyka,

Realizacja projektów budowlanych oraz komórki wsparcia realizacji projektów

Preferowani studenci po III roku, kierunku: budownictwo.

• Angielski

• Rozmowa kwalifikacyjna