www.explaineverything.com/

Explain Everything to polsko-amerykańska firma, która tworzy i rozwija aplikację o tej samej nazwie – Explain Everything. Jest to wirtualna tablica interaktywna, służąca do tworzenia i nagrywania prezentacji multimedialnych złożonych z grafik, zdjęć, tekstów, rysunków, plików video oraz stron internetowych. Oparta jest o silnik animacyjny, dzięki któremu można nagrywać dźwięk i obraz oraz animować wszystkie obiekty. Program jest dostępny na iOS, Android oraz Windows. Aplikacja połączona jest z portalem służącym do przechowywania i popularyzacji projektów.

Explain Everything jest doskonałym narzędziem do tworzenia nowoczesnych materiałów do prezentacji, wykładów i szkoleń dla studentów, nauczycieli, wykładowców i firm. Zespół pracuje również nad nowym produktem w technologii VR. Nasz team składa się z ponad 60 oosób zatrudnionych we Wrocławiu i w Nowym Jorku.

• Praktyka

• App and Portal Development,
  • Support,
  • Sales