HMT Polska jest dostawcą części metalowych, grup montażowych do przemysłu samochodowego. Naszymi klientami jest grupa VW (vw,audi,seat,skoda,porsche) GM oraz poddostawcy z grupy przemysłu automotive. Nasze procesy produkcyjne obejmują; tłoczenie, spawanie MIG/MAG/TIG, spawanie laserowe, cięcie laserowe, zgrzewanie oporowe, zatłaczanie, techniki łączenia/montażu.

Zakład HMT Polska istnieje na polskim rynku od ponad 10 lat. W ostatnich 5 latach, rokrocznie notuje ponad 25% wzrost produkcji. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowiska specjalistyczne, inżynierskie, kierownicze. 90% naszej kadry kierowniczej pochodzi z rekrutacji wewnętrznej. Oferujemy różnorakie możliwości rozwoju, począwszy od staży inżynierskich, praktyk, umów o pracę na delegacjach zagranicznych kończąc. Rozwijamy się, dzielimy wiedzą. Jesteśmy zespołem, który lubi ze sobą pracować.

Rodzaj zatrudnieniaObszar zatrudnieniaKierunki i rok studiówWymagane dokumenty Języki obceForma rekrutacjiAplikuj naWynagrodzenie
  • Praktyka,

• Spawalnia,
  • Tłocznia,
  • Dział Jakości

Studenci II-V roku studiów.

• Wydział Mechaniczny,
  • Wydział Mechaniczno-Energetyczny,