Lindner Polska sp. z o.o. poszukuje młodych i ambitnych ludzi do swojego zespołu.

    Jesteśmy firmą-córką Lindner AG z siedzibą w Arnstorf w Niemczech, która ma ponad 20 placówek w kraju macierzystym oraz liczne oddziały na terenie całej Europy. Polski oddział w Warszawie został założony w 1994 r., oddział we Wrocławiu powstał w 2008 r. Prowadzimy działalność w obszarze budownictwa biurowego, hotelowego, mieszkaniowego, przemysłowego, handlowego, użyteczności publicznej.

Specjalista ds. ofertowania

Miejsce pracy –Wrocław

Opis stanowiska:

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.

  • Wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Opracowanie wycen kosztowych w oparciu o dokumentację projektową
  • Przygotowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców
  • Analiza i porównanie ofert
  • Uczestnictwo w przygotowaniu dokumentu oferty oraz kompletowaniu wymaganych załączników
  • Przygotowywanie optymalizacji wycenianych projektów
  • Bieżąca aktualizacja rejestru bazy wykonawców, dostawców, oferentów

Wymagania:

  • Wykształcenie Wyższe Kierunkowe o profilu budowlanym
  • Dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office – Exell , Autocad na poziomie min. dobrym)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, kreatywność, obowiązkowość
  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności niezbędna ?

    Szukamy młodych i ambitnych ludzi, którzy chcą zdobyć doświadczenie i umiejętności, zaczynając od etapu poznawania dokumentacji projektowej i przekształcenia tego wszystkiego w koszty realizacji inwestycji. Oferujemy dużo cierpliwości, dobrą atmosferę i możliwość zdobycia wiedzy w zakresie oferowanego stanowiska od podstaw. Wiedza zdobyta w naszym dziale przyda się w kolejnych etapach kariery zawodowej, gdyż umiejętność patrzenia na budowę przez pryzmat kosztów jest dziś podstawową umiejętnością począwszy od stanowiska inżyniera budownictwa, na kierowniku budowy czy kierownika projektu lub kierownika działu ofertowego skończywszy.

 Zapraszamy, przyjdź , porozmawiaj i dołącz do naszego zespołu.