NOKIA

www.nokiawroclaw.pl

Jesteśmy jednym z trzech największych centrów technologicznych Nokii na świecie i jedną z dwóch jednostek firmy zajmujących się rozwojem oprogramowania. Nasi programiści uczestniczą zarówno w procesie wytwarzania produktów, jak i rozwoju technologii, począwszy od koncepcji aż po procesy wdrożenia.

W Europejskim Centrum Inżynierii i Oprogramowania we Wrocławiu każdego dnia tworzymy rozwiązania, które są lub będą używane na całym świecie. Pracujemy nad technologiami telekomunikacyjnymi takim jak 2G – GSM, 3G – WCDMA oraz 4G – LTE, a także zajmujemy się procesem standaryzacji dla technologii 5G.
Już od wielu lat współpracujemy z polskimi uczelniami wyższymi, przeprowadzając wykłady i laboratoria dla studentów, zapraszając ich na praktyki, czy realizując wspólnie różne projekty. Wielu studentów, którzy uczestniczyli w organizowanych przez nas zajęciach, trafiło do Nokii.

• Praca

• JAVA,