LogotypPNG, PDF

Baner POBIERZ

 

Informacja prasowa 400 znaków

JUŻ 17-18 PAŹDZIERNIKA KOLEJNA EDYCJA AKADEMICKICH TARGÓW PRACY!

PRACA. STAŻ. PRAKTYKI.

Fundacja Manus zaprasza Cię na swój flagowy projekt – Akademickie Targi Pracy, jedno z największych wydarzeń studenckich na Dolnym Śląsku, realizowane na początku każdego semestru. Już po raz kolejny spotykamy się w C-13, Politechniki Wrocławskiej.

80 FIRM, 12 000 UCZESTNIKÓW, 14-LETNIA TRADYCJA.

#LICZYSIĘWSPÓŁPRACA

 

Informacja prasowa 1 600 znaków

JUŻ 17-18 PAŹDZIERNIKA KOLEJNA EDYCJA  AKADEMICKICH TARGÓW PRACY!

Dwa dni pełne ofert pracy, praktyk, staży.

 Jeśli chcesz znaleźć pracę, porozmawiać z potencjalnym pracodawcą, zapoznać się z wymaganiami stawianymi w procesie rekrutacyjnym

albo

jeśli chcesz kogoś zatrudnić, porozmawiać z potencjalnym pracownikiem, poznać możliwości aplikujących na wybrane stanowiska

to

Fundacja Manus zaprasza Cię na swój flagowy projekt, nieprzerwanie realizowany od 14 lat – Akademickie Targi Pracy, jedno z największych wydarzeń studenckich na Dolnym Śląsku, odbywające się na początku każdego semestru. Już po raz kolejny spotykamy się w C-13, Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej.

I tym razem przygotowaliśmy dla naszych uczestników atrakcje, takie jak: speed recruitment, szkolenia i warsztaty w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu „Dąbie” oraz prelekcje podczas wydarzenia.

Około 80 firm z całej Polski, 12 000 uczestników z dolnośląskich uczelni, 14-letnia tradycja. Niepowtarzalna okazja do zdobycia nowego doświadczenia, zbudowania swojego wizerunku.

17-18 październik, Akademickie Targi Pracy, Wrocław

#LICZYSIĘWSPÓŁPRACA

Dołącz do nas!