Dzień targów:
trzeci (czwartek)

Stoisko:
A5

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:
CV

Wymagane języki obce:
język angielski 

OPIS FIRMY:

Dlaczego my?
Nasz Bank to przede wszystkim różnorodność:
• Obszarów działalności, departamentów, zespołów – u nas możesz rozwinąć skrzydła w IT, HR, marketingu, audycie, ryzyku, windykacji, obsłudze klienta, administracji, compliance i innych;
• Wyzwań jakie przed Tobą stawiamy – zadania, spotkania, projekty, prezentacje, tabele, szkolenia, konferencje – coś dla humanistów i ścisłych umysłów;
• Ludzi – u nas pracują różne pokolenia, każdy z nich ma inne doświadczenie zawodowe i życiowe, pochodzimy z różnych regionów, a dzięki współpracy i pasji do dzielenia się wiedzą osiągamy wspólne cele.
Ponieważ wiemy, że naszą siłą jest właśnie różnorodność tworzymy okazje by ją pokazać. Jedną z nich jest program Dzielmy się wiedzą, w którym wymieniamy się doświadczeniem i praktyczną wiedzą z naszych obszarów. Od 7 lat z sukcesem powiększamy grono zarówno tych którzy chcą podzielić się swoja wiedzą jak i tych którzy chcą wiedzieć więcej. Dzięki takim programom ciągle się doskonalimy i wzajemnie poznajemy, co przekłada się ostatecznie na naszych klientów, bo to o nich wspólnie chcemy dbać.

Kogo szukamy?
Szukamy osób, które chcą realizować swoje pomysły, rozwijać się oraz stawiać czoła wyzwaniom. W ciągu roku prowadzimy wiele rekrutacji do różnych obszarów w zależności od potrzeb. Nasz bank to dobre miejsce do rozwoju zarówno dla tych, którzy stawia¬ją pierwsze kroki w karierze zawodowej, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenie. Dla studentów mamy dedykowany program praktyk letnich, do którego zapraszamy studentów już po pierwszym roku studiów!