Dzień targów:
trzeci (czwartek)

Stoisko:
I2

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:
CV

Wymagane języki obce:
język angielski

OPIS FIRMY:

CSHARK jest firmą tworzącą oprogramowanie i oferującą rozwiązania projektowe UX/UI. Pracujemy m.in. w technologiach .NET, Java, Golang, tworząc rozwiązania Front-end, Back-end, dla aplikacji web, desktop i mobile. Identyfikujemy się z hasłem #ExpectMore, które przekładamy na jakość projektów, relacje między sobą oraz z klientem.

Zatrudniamy prawie 200 osób, w tym ekspertów z zakresu tworzenia produktów i kontroli jakości oprogramowania. Naszymi klientami są największe banki i instytucje finansowe na świecie, a także firmy z sektora przemysłowego, biotechnologii czy logistyki. Mamy szerokie doświadczenie w sektorze FinTech i RegTech, gdzie od lat dostarczamy rozwiązania.

CSHARK to nie tylko świetni specjaliści. To zgrany zespół, który zwinnie dostarcza rozwiązania programistyczne, sprint po sprincie.
Dołącz do nas!
Jesteśmy także organizatorem Mint Slash Meetup. Kolejne spotkanie zatytułowane “Kod to nie wszystko. Procesy i role wokół programisty” odbędzie się na PWr 01.04.2020 o godzinie 17:00. Zapraszamy!