Dzień targów:
pierwszy (wtorek)

Stoisko:
B7 i B8

Wymagane języki obce:
Znajomości języków oraz ich poziomy podane są na stronie: http://rekrutacja.kghm.com

OPIS FIRMY:

KGHM Polska Miedź S.A., lider polskiej gospodarki, zajmująca się wydobyciem i przetwórstwem cennych surowców naturalnych. Serce spółki bije na Dolnym Śląsku w Lubinie, ale to również firma o zasięgu globalnym, dysponuje zdywersyfikowanym geograficznie portfelem projektów górniczych m.in. w Chile, Kanadzie i USA.
Polskie złoże miedzi – jedno z największych na świecie – eksploatują kopalnie: „Lubin”, „Polkowice-Sieroszowice” oraz „Rudna”. Produkcja miedzi, srebra, złota, oraz innych metali odbywa się w hutach: „Głogów”, „Legnica” i „Cedynia”.
Dzięki ich zdolnościom produkcyjnym, KGHM jest w gronie światowych liderów branży metalurgicznej, zajmując ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i trzecią pozycję w produkcji górniczej srebra. W skład struktury KGHM Polska Miedź S.A. wchodzą również: Zakłady Wzbogacania Rud, Zakład Hydrotechniczny, Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji, Jednostka Ratownictwa Górniczo-Hutniczego.
KGHM to stabilna organizacja o silnych wartościach dbająca o pracowników, środowisko i otoczenie. Z racji obszaru działalności zatrudniamy pracowników o różnych specjalnościach, w szczególności: górników, geologów, metalurgów, przeróbkarzy, elektryków, energetyków, informatyków, programistów, elektroników, mechaników, mechatroników i wiele innych.
Grupa Kapitałowa KGHM zatrudnia ponad 33 tysiące osób, co czyni firmę jednym z największych pracodawców w kraju.