Dzień targów:
drugi (środa)

Stoisko:
F4

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:
CV

Wymagane języki obce:
język angielski

OPIS FIRMY:

TAKENAKA Corporation jest najstarszą japońską firmą architektoniczną, inżynierską i budowlaną, z 408 letnią tradycją datującą się od 1610 roku.
TAKENAKA EUROPE została założona w 1973 r. w Düsseldorfie w Niemczech jako europejska spółka zależna Takenaka Corporation.
W Polsce rozpoczęliśmy swoją działalność projektowo-budowlaną w 1993 roku i od tego czasu zrealizowaliśmy ponad 100 projektów.
Obecnie zatrudniamy ponad 180 osób kadry inżynieryjno-technicznej.

Aktualnie prowadzimy budowy w Gliwicach, Wałbrzychu, Jelczu Laskowicach, Skarbimierzu, Ksawerowie, Błoniach i w Jaworze.

NASZE USŁUGI

Oferujemy prace projektowe we wszystkich branżach, począwszy od opracowania koncepcji inwestycji do uzyskania pozwolenia na budowę oraz prace budowlane od wykonania rysunków szczegółowych poprzez niezbędne, kompleksowych prace budowlane po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu.
Przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy i technologii zapewniamy optymalną kombinację prac inżynieryjnych, uwzględniającą czynnik czasu, kosztów i jakości w celu spełnienia wymagań klienta.

KARIERA

Oferujemy pracę w stabilnej firmie z możliwością indywidualnego rozwoju zawodowego każdego pracownika. Proponujemy szkolenia zarówno specjalistyczne w każdej branży jak i ogólnorozwojowe niezbędne w codziennej pracy zawodowej.