Dzień targów:

Wymagane języki obce:
język angielski

OPIS FIRMY:

Toyota to silna, globalna marka – jeden z liderów rynku motoryzacyjnego na świecie. W Polsce mamy dwa zakłady produkcyjne – w Wałbrzychu oraz Jelczu-Laskowicach. Stajemy się Europejskim Centrum Napędów Konwencjonalnych i Hybrydowych, co oznacza ogromne inwestycje w naszych zakładach, a także bardzo duży wzrost zatrudnienia w najbliższych latach. Pracownicy Toyoty współtworzą nie tylko nowoczesne technologie, ale również unikalną kulturę firmy. Jesteśmy dumni z tego, że pracownicy zostają z nami na długo i cenią sobie współpracę w zespołach.

W ramach naszego programu praktyk letnich oferujemy:
• Możliwość odbycia płatnych praktyk w jednej z naszych lokalizacji: w Wałbrzychu lub Jelczu-Laskowicach, w następujących działach: inżynieryjny, utrzymania ruchu, produkcyjny, planowania produkcji, jakości, HR, BHP.
• Praktyki realizowane są na podstawie umowy zawartej ze studentem i trwają od 4 do 12 tygodni – może tutaj warto zaznaczyć, ze w okresie letnim
• Indywidualną opiekę mentora, co pozwala studentom wykazać się własną inicjatywą i kreatywnością.