Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów ukierunkowanych na outsourcing projektów i kadry IT. Nasz zespół liczy ponad 200 specjalistów z branży IT zlokalizowanych we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku. Zatrudniamy pracowników na wszystkich poziomach kompetencyjnych!

Pracę znajdą u nas eksperci z najbardziej unikalnymi kompetencjami technologicznymi na rynku, a także osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w IT. Stawiamy na efektywność oraz satysfakcję, dlatego też staramy się dobierać indywidualności tak, aby odpowiadały swoimi zasobami i kompetencjami zadaniom w projektach, mając tym samym przestrzeń i możliwość rozwoju.

• Dział Inżynieringu,
  • Logistyki,
  • Produkcji,
  • Zakupów,