Credit Agricole Bank to dobre miejsce do rozwoju zarówno dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej, jak i tych, którzy mają już doświadczenie. W naszej pracy kierujemy się takimi zasadami jak wiarygodność, profesjonalizm, przyjazność i dostępność.

Dlaczego my?
Nasz Bank to przede wszystkim różnorodność:
– Obszarów działalności, departamentów, zespołów – u nas możesz rozwinąć skrzydła w IT, HR, marketingu, audycie, ryzyku, windykacji, obsłudze klienta, administracji, Compliance i innych;
– Wyzwań, jakie przed Tobą stawiamy – zadania, spotkania, projekty, prezentacje, szkolenia, konferencje – coś dla humanistów i ścisłych umysłów;
– Ludzi – u nas pracują różne pokolenia, każdy z nich ma inne doświadczenie zawodowe i życiowe, pochodzimy z różnych regionów, a dzięki współpracy i pasji do dzielenia się wiedzą osiągamy wspólne cele.

Kogo szukamy?
Szukamy osób, które chcą realizować swoje pomysły, rozwijać się oraz stawiać czoła wyzwaniom.
W ciągu roku prowadzimy wiele rekrutacji do różnych obszarów w zależności od potrzeb. Nasz Bank to dobre miejsce do rozwoju zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w karierze zawodowej, jak i dla tych, którzy maja już doświadczenie. Dla studentów mamy dedykowany program rozwojowy Career Ahead oraz staże i praktyki.

• Praktyka,

• Finanse,
  • marketing,
  • administracja,
  • ryzyko,
  • back office,
  • obszar prawny i compliance,
  • IT,
  • contact center,
  • audyt,
  • HR czy odzyskiwanie należności

W zależności od prowadzonej rekrutacji.

• język angielski

• rozmowa kwalifikacyjna

Poprzez formularz aplikacyjny dostępny przy każdej ofercie oraz poprzez

mailakariera@credit-agricole.pl