Światowy lider w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego.

Elica Corporation opracowała metodę opartą na innowacjach, która harmonijnie łączy dwa różne podejścia: zrozumienie potrzeb klientów oraz reagowanie i przewidywanie ich potrzeb w celu kreowania nowych trendów rynkowych. Elica w Polsce powstała w 2005 roku i obecnie zatrudnia około 1100 osób. W związku z ciągłym rozwojem firma poszukuje dynamicznych osób nastawionych na innowację i ciągłe doskonalenie.
W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employers 2018. Zapewniamy szereg benefitów takich, jak bony świąteczne, wczasy pod gruszą, dofinansowane posiłki, karnety na basen, bilety do kina, ubezpieczenie grupowe, premie za polecenia oraz za sugestie i inne.

• Dział Inżynieringu,
  • Logistyki,
  • Produkcji,
  • Zakupów,