Jesteśmy liderem na rynku rozwiązań dla oświaty. Kreujemy standardy zarządzania polską oświatą. Nasze idee – arkusz organizacyjny, elektroniczny nabór, elektroniczne wypełnianie świadectw, plan lekcji – to dzisiaj rozwiązania powszechnie stosowane w szkołach. Większość naszych rozwiązań to aplikacje internetowe budowane z wykorzystaniem .NET oraz framework’ów JavaScript, najczęściej extJS. Kodujemy głównie w C# oraz JavaScript i pochodnych. Pracujemy z najnowszą wersją MS SQL Server, sporadycznie korzystamy z niekomercyjnych baz relacyjnych oraz z baz nierelacyjnych. Uzupełnieniem aplikacji internetowych są aplikacje mobilne dla Android/iOS. Budujemy je, w zależności od potrzeb, natywnie lub z wykorzystaniem rozwiązań międzyplatformowych (np. Xamarin).

• Praktyka

• pion produkcji oprogramowania – programowanie,
  • testowanie,
  • analiza biznesowo-systemowa; pion obsługi klienta – contact centre,