Staż w Dziale Jakości

Zakres obowiązków:
– zbieranie i analiza danych,
– praca w systemie SAP
– wykonywanie podstawowych pomiarów
– raportowanie 8D

Od kandydatów oczekujemy:
– Wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatnich lat kierunków technicznych,
– Umiejętność czytania rysunku technicznego,
– Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programu Power Point,
– Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
–  Znajomość metodologii 8D,
– Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu,
– Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Rekrutacja

LokalizacjaKierunki i rok studiówForma rekrutacjiJęzyki obceRodzaj zatrudnieniaObszar zatrudnieniaAplikuj na

  • Wrocław

  • CV w języku polskim i angielskim

  • IV i V rok lub absolwenci kierunków: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub  pokrewne
  • Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne

  • Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

  • j. angielski

  • Umowa cywilnoprawna

  • produkcja, jakość

hr_wroclaw@whirlpool.com