Staż w Dziale Produkcji

Zakres obowiązków:
– Wsparcie działu przy projektach produkcyjnych – standaryzacja pracy,
– Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,
– Analiza procesów produkcyjnych

Od kandydatów oczekujemy:
– Znajomość procesów produkcyjnych oraz jakościowych,
– Znajomość technik Lean Manufacturing,
–  Znajomość narzędzi MS Office,
–  Mile widziana znajomość programów statystycznych,
–  Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
–  Wysoka motywacji do pracy,
– Umiejętność pracy zespołowej,
– Dobra organizacja czasu pracy,
– Chęć zdobywania nowej wiedzy,
– Zaangażowanie, sumienność, dokładność,
– Dyspozycyjność

Rekrutacja

LokalizacjaKierunki i rok studiówForma rekrutacjiJęzyki obceRodzaj zatrudnieniaObszar zatrudnieniaAplikuj na

  • Wrocław

  • CV w języku polskim i angielskim

  • IV i V rok oraz absolwenci kierunków Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn oraz kierunki pokrewne
  • Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne

  • Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

  • j. angielski

  • Umowa cywilnoprawna

  • produkcja, jakość

hr_wroclaw@whirlpool.com