Staż w Dziale Elektroniki – Laboratorium Testowe Elektroniki

Zakres obowiązków:

– wsparcie realizacji projektów badawczych i projektowych – między innymi w zakresie badań elektronicznych, elektrycznych;
–  pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej i pomiarowej;
–  przygotowywanie stanowisk do badań testowych komponentów elektronicznych i elektrycznych oraz całych produktów (z branży AGD);
– praca z narzędziami pomiarowymi.

Od kandydatów oczekujemy:
– student w trakcie studiów lub wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, informatyka, automatyka, mechatronika itp.);
– znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać ze zrozumieniem dokumentację techniczną (mile widziana znajomość na poziomie konwersacji)
–  komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, sumienność,
– bardzo dobra organizacja pracy;
– znajomość narzędzi pomiarowych oraz biegłe posługiwanie się nimi;
– umiejętność lutowania;
– dyspozycyjność 3-5 dni.

Rekrutacja

LokalizacjaKierunki i rok studiówForma rekrutacjiJęzyki obceRodzaj zatrudnieniaObszar zatrudnieniaAplikuj na

  • Wrocław

  • CV w języku polskim i angielskim

  • IV i V rok oraz absolwenci kierunków: Elektronika, Informatyka, Automatyka i Robotyka, Mechatronika
  • Elektronika, Informatyka, Automatyka i Robotyka, Mechatronika

  • Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

  • j. angielski

  • Umowa cywilnoprawna

  • laboratorium, elektronika

hr_wroclaw@whirlpool.com