Stażysta w Dziale Rozwoju Elektroniki                     (pomoc w prowadzeniu projektów)

Zakres obowiązków:
– pomoc w prowadzeniu projektów wdrażania elektroniki (pomoc dla Project Managera);

– praca z tworzeniem dokumentacji technicznej na potrzeby projektu;
– współpraca z inżynierami grup elektorniki, mechaniki, laboratoriów testowych itp.
–  testowanie układów elektronicznych oraz gotowych produktów z branży AGD;
– testy prototypów, tworzenie raportów;
– współpraca inżynierska na gruncie międzynarodowym;

Od kandydatów oczekujemy:
– mile widziane kandydaci z działów: elektronika, informatyka, automatyka, mechatronika lub kierunki pokrewne);
– ogólna wiedza z tematyki prowadzenia projektów;
– ogólna wiedza dotycząca języków programowania;
– wiedza na temat układów elektronicznych – projektowanie oraz czytanie schematów elektronicznych;
– umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
– znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej oraz podstawowej rozmowy;
–  zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,
– dokładność i rzetelność;
– dyspozycyjność 3-5 dni.

Rekrutacja

LokalizacjaKierunki i rok studiówForma rekrutacjiJęzyki obceRodzaj zatrudnieniaObszar zatrudnieniaAplikuj na

  • Wrocław

  • CV w języku polskim i angielskim

  • IV i V rok studiów oraz absolwenci kierunków: Elektronika, Automatyka i Robotyka, Mechatronika lub kierunki pokrewne
  • Elektronika, Automatyka i Robotyka, Mechatronika lub kierunki pokrewne

  • Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

  • j. angielski

  • Umowa cywilnoprawna

  • elektronika

hr_wroclaw@whirlpool.com