Podczas targów, oprócz kontaktu z Pracodawcami, będziecie mogli skorzystać z wielu udogodnień, które pomogą Wam lepiej przygotować się do procesu rekrutacyjnego! Przeczytajcie o nich poniżej:

Strefa CV

Na Akademickich Targach Pracy będziesz mieć możliwość skonsultowania swojego CV z profesjonalistami, którzy sprawdzą je i pomogą Ci sprawić, by było atrakcyjne dla przyszłego Pracodawcy!

Strefa makijażu

Na naszych targach szukaj stoiska, gdzie specjaliści wykonają dla Ciebie makijaż biznesowy, który będzie idealny zarówno do zdjęcia w Twoim CV jak i na rozmowę rekrutacyjną.

Strefa fotograficzna

ATP to świetna okazja do wykonania profesjonalnego zdjęcia. Mając wykonany idealny makijaż, zrób zdjęcie, które możesz od razu umieścić w swoim nowym CV.

Strefa ksero

Kiedy już otrzymasz profesjonalne zdjęcie w odpowiednio wykonanym makijażu i sprawdzisz dokładnie treść swojego CV, możesz je u nas poprawić i wydrukować, aby od razu ruszyć na podbój rynku pracy!

Strefa relaksu

Poszukiwania wymarzonej pracy bywają wymagające, dlatego warto znaleźć czas na chwilę wytchnienia! W strefie relaksu możesz zregenerować siły i pozwolić sobie na odrobinę przyjemności.