Wymagane dokumenty rekrutacyjne:
CV

Wymagane języki obce:
język angielski, język niemiecki

OPIS FIRMY:

Belgijska grupa HACO oferuje rozwiązania do szeroko pojętej obróbki. W Polsce ma 2 spółki produkujące maszyny do obróbki skrawaniem.

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu (FAT) ma wieloletnie doświadczenia w produkcji tokarek. Od 1945 roku wyprodukowaliśmy i sprzedaliśmy ponad 50.000 maszyn. Nasze produkty znalazły nabywców w wielu krajach na całym świecie.
Odpowiednio wyposażone zaplecze produkcyjne i montażowe oraz nowoczesny dział konstrukcyjny – dają nam możliwość tworzenia we własnym zakresie większości komponentów.
Rozwój naszej marki opieramy na jak najbardziej optymalnym dostosowaniu się do potrzeb rynkowych. Przy realizacji każdego projektu ściśle współpracujemy z klientem, aby dostarczyć produkt najlepiej odpowiadający jego oczekiwaniom.

Design Technologies International (DTI) istnieje od 1991 roku i obecnie posiada ugruntowaną pozycję w segmencie rozwoju i produkcji obrabiarek ciężkich, projektowanych pod specjalne zapotrzebowanie klienta.
Nowe materiały stosowane w przemyśle lotniczym, energetyce, kolejnictwie i przemyśle obronnym wymagają zastosowania nowych technologii obróbki. Projektujemy nasze obrabiarki z myślą o tego typu nowych materiałach mając na uwadze zwiększanie wydajności oraz ograniczanie kosztów ponoszonych przez klientów.
Nasze innowacyjne rozwiązania można zobaczyć w USA, Niemczech, Rosji i Polsce. Wiele z naszych prototypowych konstrukcji jest chronionych patentami.