LogotypPNG, PDF

Baner POBIERZ

 

Informacja prasowa 400 znaków

JUŻ 15-16 PAŹDZIERNIKA JUBILEUSZOWA EDYCJA AKADEMICKICH TARGÓW PRACY!

PRACA. STAŻ. PRAKTYKI.

Fundacja Manus zaprasza Cię na swój flagowy projekt – Akademickie Targi Pracy Campus Recruitment, jedno z największych wydarzeń studenckich na Dolnym Śląsku. Już po raz kolejny spotykamy się w budynku C-13, Politechniki Wrocławskiej.

80 FIRM, 12 000 UCZESTNIKÓW, 15-LETNIA TRADYCJA.

Informacja prasowa 1 600 znaków

JUŻ 15-16 PAŹDZIERNIKA JUBILEUSZOWA EDYCJA  AKADEMICKICH TARGÓW PRACY CAMPUS RECRUITMENT!

Dwa dni pełne ofert pracy, praktyk, staży.

 Jeśli chcesz znaleźć pracę, porozmawiać z potencjalnym pracodawcą, zapoznać się z wymaganiami stawianymi w procesie rekrutacyjnym

albo

jeśli chcesz kogoś zatrudnić, porozmawiać z potencjalnym pracownikiem, poznać możliwości aplikujących na wybrane stanowiska

to

Fundacja Manus zaprasza Cię na swój flagowy projekt, nieprzerwanie realizowany od 15 lat – Akademickie Targi Pracy Campus Recruitment, jedno z największych wydarzeń studenckich na Dolnym Śląsku. Już po raz kolejny spotykamy się w budynku C-13, Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej.

I tym razem przygotowaliśmy dla naszych uczestników atrakcje, takie jak: speed recruitment, szkolenia i warsztaty oraz prelekcje podczas wydarzenia.

Około 80 firm z całej Polski, 12 000 uczestników z dolnośląskich uczelni, 15-letnia tradycja. Niepowtarzalna okazja do zdobycia nowego doświadczenia, zbudowania swojego wizerunku.

15-16 października, Akademickie Targi Pracy Campus Recruitment, Wrocław

Dołącz do nas!