Wymagane dokumenty rekrutacyjne:
CV w języku angielskim

Wymagane języki obce:
język angielski

OPIS FIRMY:

Mondelez International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w ponad 150 krajach, zatrudniając ponad 80 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę, wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Mondelez w Polsce
Na polskim rynku działamy od 1992 roku, zatrudniając ponad 4 600 osób we wszystkich lokalizacjach, począwszy od terenowych sił sprzedaży, biura w Warszawie, globalnego Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu, po 7 zakładów produkcyjnych.
Trzy z nich zajmują się produkcją wyrobów czekoladowych, są to fabryki w Jankowicach, Bielanach Wrocławskich i Skarbimierzu. W Skarbimierzu dodatkowo zlokalizowana jest fabryka gum do żucia i cukierków. Kolejne trzy fabryki – w Jarosławiu, Cieszynie i Płońsku – produkują ciastka i wafle.