Wymagane dokumenty rekrutacyjne:
CV w języku angielskim

Wymagane języki obce:
język angielski

OPIS FIRMY:

S3 Connected Health bierze udział w tworzeniu najnowocześniejszych, wielokrotnie nagradzanych urządzeń służących ochronie zdrowia pacjentów. Uczestniczymy w całym cyklu życia produktu: od definicji, poprzez kompletowanie wymagań, tworzenie architektury systemu, aż po budowę i integrację. Dążymy do budowania biznesu, który zapewnia klientom wyjątkową wartość dodaną. Z pasją budujemy innowacyjne rozwiązania odpowiadające wyzwaniom zintegrowanej opieki medycznej.

Nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu i Dublinie i zasiada w nich około 200 wysoko wykwalifikowanych, zmotywowanych i zorientowanych na najnowocześniejsze rozwiązania pracowników.

Dotychczas, zajęliśmy się już ponad 20 obszarami terapii, a nasze produkty implementujemy już w ponad 50 krajach, w ponad 30 językach, dla kilkudziesięciu tysięcy odbiorców, zlokalizowanych na całym świecie.

Dla studenta:
Oprócz wakatów, publikowanych na stronie internetowej, czy profilu pracuj.pl, oferujemy również płatne staże dla studentów. Co roku, rekrutujemy kilkunastu studentów, którzy w większości, po okresie 3 miesięcy, decydują się rozpocząć profesjonalną karierę w naszej firmie.

Umożliwiamy pracę w niepełnym wymiarze godzin, dostosowaną do zajęć studenta. Gwarantujemy naukę w międzynarodowym środowisku, gdzie doświadczeni inżynierowie, pokażą Wam, na czym polega wytwarzanie oprogramowania związanego z branżą medyczną.

Jesteście zaintersowani? Aplikujcie do S3 Connected Health!