Dzień targów:
drugi (środa)

Stoisko:
B5

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:
CV

Wymagane języki obce:
język angielski

OPIS FIRMY:

Simoldes Plasticos to jeden z największych producentów plastikowych elementów samochodowych w Europie. Spółka, założona 30 listopada 1959 roku pod nazwą Simoldes Acos w Portugalii, przez pierwsze 25 lat istnienia specjalizowała się tylko w odlewach. Dziś rozwija swoją działalność w dwóch sektorach, bo wspomniany już dział odlewów wspiera równie prężny dział form wtryskowych. Firma posiada oddziały na całym świecie, m.in. w Brazylii, Francji, Czechach, Portugalii, Polsce oraz w Maroku.

Od 1968 r. grupa nieprzerwanie działa w branży motoryzacyjnej, produkując wewnętrzne jak i zewnętrzne elementy z tworzyw sztucznych dla głównych producentów OEM, takich jak VW, Audi, Toyota, Porsche czy PSA.

Simoldes Plasticos Polska z siedzibą w Jelczu-Laskowicach od 15 lat swojej działalności prężnie się rozwija. Inwestycje w pracowników, zwiększenie nakładów na szkolenia wewnętrzne, rozbudowa parku maszyn, a także prawidłowe planowanie produkcji wzmocniło pozycję firmy na lokalnym rynku.

Obecnie spółka zatrudnia ponad 800 pracowników, którzy swoją pracą, wzajemnym wsparciem oraz nieustannym rozwojem przyczyniają się do osiągnięcia wspólnych celów.